Ο Σύνδεσμος Ψυχολόγων Κύπρου για ακόμη μια χρονιά στηρίζει την εβδομάδα ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης Ρευματικών και Μυοσκελετικών Παθήσεων (13/05/2024-19/05/2024) του Συνδέσμου Ρευματοπαθών Κύπρου, ο οποίος φέτος γιορτάζει 40 χρόνια δράσης και συμβολής στην κοινωνία.
Για τα 40χρονα του ο ΣυΡεΚ διοργανώνει συνέδριο με θέμα «Αυτοδιαχείριση Ρευματικών Παθήσεων – Συναπόφαση Ιατρού-Ασθενή».
Eγγραφές, στο https://rheumatism.org.cy και στο 22 428285.
Εγγραφές μέχρι 15 Μαΐου.
Το Συνέδριο θα είναι στα ελληνικά.
Η συμμετοχή είναι δωρεάν.
![](https://i0.wp.com/www.cypsa.org.cy/wp-content/uploads/2024/05/invitation.jpg?resize=800%2C800&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.cypsa.org.cy/wp-content/uploads/2024/05/invitation-program.jpg?resize=800%2C800&ssl=1)